Jdi na obsah Jdi na menu
 


Playman Beach Volley 3D: volejbal jako živý


Pokud jste učůrávali z Beach Volley ve 2D, na to 3D si vezměte rovnou plenu. Je to fakt boží.

Ještě v květnu meteorologové hrozili, že nás o prázdninách místo koupání a všech těch úžasných letních aktivit čeká jenom zatažená obloha, déšť, sychravo a na horách možná i nějaká ta sněhová vločka. Sníh? Jen to ne. Pak se však do Česka přestěhovaly tropy a myšlenky na dlouhou zimu a pokažené prázdniny zahnaly. Venku máme krásně a čeká nás další vlna tropických veder.

Beach Volejbal kdykoli a kdekoli

Třicetistupňová parna se nejlépe tráví někde u bazénu obklíčeného stánky se zmrzlinou, ledově vychlazenými nápoji, opálenými kočkami, ale třeba také placem na beach volejbal. Ať už máte rádi beach volejbal, kuželky či co, vše si můžete vzít na koupák s sebou, stačí si projít Frogu a stáhnout do mobilu to, co máte rádi. Já vás chci dnes upozornit na novou hru Playman Beach Volley 3D, u které byste se určitě měli chvíli zdržet.

Playman Beach Volley 3D

Jistě si pamatujete Playmana, toho střapatého sportovce, který umí skvěle skákat přes překážky (Playman Summer Games 2), ale i do vody, střílet z luku i pušky (Playman Shoot & Splash ), lyžovat, bobovat a skákat na lyžích (Playman Winter Games 2D a 3D ). Playman se však nebojí ani kolektivních sportů, což dokázal jednak na fotbalovém hřišti (Playman World Soccer ) a také na pláži v dvourozměrné verzi volejbalové bitvy Playman Beach Volley.

Třetí rozměr dodal šťávu

Kdo Beach Volley hrál, dá mi za pravdu, že lepší volejbalovou pařbu na mobil nenajdete. Tedy nenašli jste, až doposud. Mr. Goodliving se totiž stejně jako v případě zimního dobrodružství Winter Games rozhodl dodat volejbalu třetí rozměr, a tak je tu Playman Beach Volley 3D . Pokud tedy vlastníte některý z modernějších mobilů, můžete si vychutnat herní zážitek vyšroubovaný do nebeských výšin. Pokud ne, klidně sáhněte po starší verzi Playman Beach Volley , po stránce hratelnosti je stejně dobrá.

Playman Beach Volley 3D

Rozdíl v grafice poznáte na první pohled. Hřiště, síť, palmy okolo a hlavně samotný Playman a jeho soupeři vypadají mnohem realističtěji a plastičtěji. Dokonce i obrovská prsa sličné rozhodčí nacpaná v malinkých plavkách vypadají tak nějak lépe. Z tradičních funkcí se nic nezměnilo. Nejdříve si dáte lehký trénink, potom vás čeká turnaj. Příjemné je, že rozhodčí mluví česky a kromě strohého hlášení výsledků vás občas povzbudí milým slovem.

Na naší testovací Nokii 6230i se nic nesekalo, hra měla na výsost plynulý průběh. Playman skákal jako kamzík a servíroval jedno nechytatelné podání za druhým. Zvuky jsou v celé sérii Playman příjemným zpestřením a tady tomu nebylo jinak.

Bavte se! Je léto

Díky trojrozměrné grafice a úchvatným detailům, kterých v 3D verzi najdete ještě více než v 2D verzi, si Playman Beach Volley užijete tak, jako žádný jiný volejbal na mobil.... a nejen na mobil.

Konečné hodnocení:

94 %